21. STOLETÍ A NÁVŠTĚVA STUDENTKY Z PŘÍRODOVĚDECKÉ FAKULTY
Studenti třídy
1.AG si v hodině biologie vyzkoušeli práci mikrobiologů. Praktické cvičení vedla v rámci své pedagogické praxe
studentka z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy. Tématem bylo Gramovo barvení bakterií, které jsme tentokrát pozorovali v jogurtu.

Inspirací nám byl také článek z časopisu 21. století, populárně-vědeckého magazínu přinášejícího zajímavosti ze světa vědy a objevů.
Zpět na přehled