DISEMINAČNÍ SEKTÁNÍ PROGRAMU ERASMUS+ - 26. 3. 2026
Ve čtvrtek 26. 3. se na naší škole uskutečnilo diseminační setkání programu Erasmus+, které během čtyř hodin navštívilo přibližně 220 žáků, studentů a pedagogů.
Setkání bylo skvělou příležitostí sdílet zkušenosti ze zahraničních stáží, inspirovat ostatní a ukázat, jaké možnosti program Erasmus+ studentům přináší.
Velké poděkování všem návštěvníkům, celému organizačnímu týmu, který zajistil hladký průběh celé akce, stejně jako stážistům, kteří se podělili o své zážitky a zkušenosti ze zahraničí.
Děkujeme také všem našim partnerům - jak těm, kteří si k nám i přes vlastní nabitý pracovní program našli cestu a byli přítomni na setkání, tak těm, kterým to tentokrát nevyšlo - za úžasnou spolupráci a čas, který věnují umožnění realizace stáží pro naše studenty či zahraniční studenty z partnerských škol.
Poděkování patří i týmu pedagogů a kolegů, kteří žáky a studenty na stáže dlouhodobě připravují.
Těšíme se na další společné projekty a nové zkušenosti!
Zpět na přehled