Ve středu 22. dubna navštívila třída 2. AF Lobkowiczký palác na Pražském hradě, kde jsme absolvovali program Pernštejnský salon a pan průvodce nás seznámil se životem u dvora habsburských králů a s rodinou Pernštejnů a Lobkowiczů v 16. století. Dále jsme si prohlédli umělecké sbírky tohoto paláce a mohli jsme se zajít podívat i na balkon, odkud byl krásný výhled na celou Prahu včetně naší školy.