PRVNÍ POZDRAVY Z BRATISLAVY ZE STÁŽE V PROJEKTU ERASMUS+
Z naší skupinové mobility v rámci projektu Erasmus+ zdraví ze Stredné odborné školy chemické pět našich žáků 3. ročníku oboru Aplikovaná chemie společně s doprovodným pedagogem. Cesta proběhla bez problémů a účastníci už mají za sebou první setkání s hostitelskou školou i úvodní program.
Těšíme se na další zážitky, nové zkušenosti a přátelství, která během pobytu vzniknou. Držíme našim žákům palce a budeme se těšit na další zprávy z mobility!
Zpět na přehled