Naši studenti 2. ročníku se dne 6. 5. zúčastnili preventivní akce Středoškoláci a dopravní bezpečnost, která proběhla na pražské Letné. Program byl zaměřen na bezpečné chování v silničním provozu a zahrnoval praktické ukázky práce složek IZS, simulace dopravních nehod i přednášky o zodpovědnosti mladých řidičů.